1422N4SSE12F
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4SSE12F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1422N4SSE12F
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena CABINET ST STEEL 12.7X60.1X72.1
Fitxak: 1.1422N4SSE12F.pdf2.1422N4SSE12F.pdf3.1422N4SSE12F.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 13 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 13 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1422N4SSE12Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1422N4SSE12F fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena CABINET ST STEEL 12.7X60.1X72.1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13 pcs Datuen fitxa 1.1422N4SSE12F.pdf2.1422N4SSE12F.pdf3.1422N4SSE12F.pdf
pisu 645 lbs (292.6kg) Beltza Non-Vented
Mota Equipment Cabinet Style Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Series 1422
Errodamenduak muntatzea - Material Metal, Stainless Steel
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Dual Door, Feet
Ate Stainless Steel Neurriak - Panel 11.870" L x 56.000" W x 68.000" H (301.50mm x 1422.40mm x 1727.20mm)
Neurriak - Oro har 12.690" L x 60.060" W x 72.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1832.10mm) Deskribapen zehatza Metal, Stainless Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 12.690" L x 60.060" W x 72.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1832.10mm) Natural