1418N4S16LL12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4S16LL12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1418N4S16LL12
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX S STEEL NATURAL 36"L X 36"W
Fitxak: 1.1418N4S16LL12.pdf2.1418N4S16LL12.pdf3.1418N4S16LL12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 47 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 47 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1418N4S16LL12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1418N4S16LL12 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX S STEEL NATURAL 36"L X 36"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47 pcs Datuen fitxa 1.1418N4S16LL12.pdf2.1418N4S16LL12.pdf3.1418N4S16LL12.pdf
pisu 202 lbs (91.6kg) Lodiera 14 Gauge
Tamaina / dimentsioa 36.000" L x 36.000" W (914.40mm x 914.40mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series 1418 balorazio IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Stainless Steel
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 12.000" (304.80mm)
Ezaugarriak Interior Panels Deskribapen zehatza Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 36.000" L x 36.000" W (914.40mm x 914.40mm) X 12.000" (304.80mm)
Diseinua Hinged Door, Lid Edukiontzi mota Box with Mounting Flange
Kolore Natural Area (L x W) 1296 in² (8361 cm²)