1418N4K12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4K12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1418N4K12
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX STEEL GRAY 30"L X 24"W
Fitxak: 1.1418N4K12.pdf2.1418N4K12.pdf3.1418N4K12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 183 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 183 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1418N4K12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1418N4K12 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX STEEL GRAY 30"L X 24"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183 pcs Datuen fitxa 1.1418N4K12.pdf2.1418N4K12.pdf3.1418N4K12.pdf
pisu 95 lbs (43.1kg) Lodiera 14 Gauge
Tamaina / dimentsioa 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series 1418 balorazio IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Steel
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 12.000" (304.80mm)
Ezaugarriak Interior Panels Deskribapen zehatza Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) X 12.000" (304.80mm)
Diseinua Hinged Door, Lid Edukiontzi mota Box with Mounting Flange
Kolore Gray Area (L x W) 720 in² (4645 cm²)