ZCAS125.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZCAS125.XP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE ZCASE MEGA 32V 125A 1-PC CA
Fitxak: 1.ZCAS125.XP.pdf2.ZCAS125.XP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
ZCAS125.XPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZCAS125.XP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE ZCASE MEGA 32V 125A 1-PC CA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6607 pcs Datuen fitxa 1.ZCAS125.XP.pdf2.ZCAS125.XP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
Series ZCASE Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Bolt Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 45000
DC Erresistentzia hotza 0.39 mOhms Uneko balorazioa 125A