V82ZTX12
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V82ZTX12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V82ZTX12
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V82ZTX12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V82ZTX12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V82ZTX12 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6627 pcs Datuen fitxa V82ZTX12.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 82V Varistor tentsioa (min) 73.8V
Varistor Tentsioa (Max) 90.2V Series ZT
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 68V Gehienezko AC bolumena 50V
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Energia 15J
Deskribapen zehatza 82V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 3380pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V82ZT4
V82ZT4
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM