V82ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V82ZA05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V82ZA05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Fitxak: V82ZA05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V82ZA05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V82ZA05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 82V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199802 pcs Datuen fitxa V82ZA05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 82V Varistor tentsioa (min) 73.8V
Varistor Tentsioa (Max) 90.2V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F3777
V82ZA05P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 68V
Gehienezko AC bolumena 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.0J Deskribapen zehatza 82V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 400A Edukiera @ maiztasuna 355pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V82ZA12PX1347
V82ZA12PX1347
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Stockean: 330375 pcs
Deskarga:
RFQ
V82RA16
V82RA16
deskribapena: VARISTOR 82V 4.5KA ENCASED
Stockean: 13792 pcs
Deskarga: V82RA16.pdf
RFQ
V82ZA2
V82ZA2
deskribapena: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Deskarga: V82ZA2.pdf
V82ZA05PX2855
V82ZA05PX2855
deskribapena: VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Deskarga:
V82RA8
V82RA8
deskribapena: VARISTOR 82V 1.2KA ENCASED