V715ZS05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V715ZS05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 715V 400A DISC 5MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V715ZS05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V715ZS05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 715V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 357602 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 715V Varistor tentsioa (min) 643.5V
Varistor Tentsioa (Max) 786.5V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 585V Gehienezko AC bolumena 440V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 15.5J
Deskribapen zehatza 715V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 30pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V715ZS05PX2855
V715ZS05PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 715V 400A DISC 5MM