V68ZTX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V68ZTX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Fitxak: V68ZTX10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 814 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
V68ZTX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V68ZTX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 814 pcs Datuen fitxa V68ZTX10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series ZT
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 56V Gehienezko AC bolumena 40V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 13J
Deskribapen zehatza 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 1kA
Edukiera @ maiztasuna 3870pF @ 1MHz