V68ZC2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V68ZC2PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9000 pcs
  • Mezua
V68ZC2PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V68ZC2PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 68V 250A DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 710645 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series ZC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 56V Gehienezko AC bolumena 40V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 3.0J
Deskribapen zehatza 68V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 250A
Edukiera @ maiztasuna 910pF @ 1MHz