V68ZA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68ZA10P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V68ZA10P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Fitxak: V68ZA10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V68ZA10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V68ZA10P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134326 pcs Datuen fitxa V68ZA10P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F3072
V68ZA10P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 56V
Gehienezko AC bolumena 40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 13J Deskribapen zehatza 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 1kA Edukiera @ maiztasuna 3870pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V68ZA2
V68ZA2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Stockean: 4843 pcs
Deskarga: V68ZA2.pdf
RFQ
V68ZA05
V68ZA05
deskribapena: VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Stockean: 3579 pcs
Deskarga: V68ZA05.pdf
RFQ
V68RA8X2749
V68RA8X2749
deskribapena: VARISTOR 68V 250A ENCASED
Deskarga:
V68ZA10PX2855
V68ZA10PX2855
deskribapena: VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM