V68MLA1206T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68MLA1206T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V68MLA1206T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 83V 180A 1206
Fitxak: 1.V68MLA1206T.pdf2.V68MLA1206T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V68MLA1206Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V68MLA1206T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 83V 180A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239496 pcs Datuen fitxa 1.V68MLA1206T.pdf2.V68MLA1206T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 83V Varistor tentsioa (min) 76V
Varistor Tentsioa (Max) 90V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 68V Gehienezko AC bolumena 50V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 1.0J
Deskribapen zehatza 83V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Oraina - Surge 180A
Edukiera @ maiztasuna 150pF @ 1MHz