V681HF34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V681HF34 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V681HF34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1067.5V 40KA SQ 34MM
Fitxak: V681HF34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
V681HF34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V681HF34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1067.5V 40KA SQ 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11774 pcs Datuen fitxa V681HF34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.0675kV Varistor tentsioa (min) 962V
Varistor Tentsioa (Max) 1.173kV Series HF34
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Tabs
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 875V Gehienezko AC bolumena 680V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 925J
Deskribapen zehatza 1.0675kV 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 1900pF @ 1MHz