V680LU10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V680LU10PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V680LU10PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V680LU10PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158512 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.1kV Varistor tentsioa (min) 990V
Varistor Tentsioa (Max) 1.21kV Series LU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 875V Gehienezko AC bolumena 680V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 75J
Deskribapen zehatza 1.1kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 65pF @ 1MHz