V680LT100BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V680LT100BP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
V680LT100BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V680LT100BP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65958 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.06kV Varistor tentsioa (min) 990V
Varistor Tentsioa (Max) 1.13kV Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 875V Gehienezko AC bolumena 680V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 260J
Deskribapen zehatza 1.06kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 380pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V680LS100CPX10
V680LS100CPX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Stockean: 61951 pcs
Deskarga: V680LS100CPX10.pdf
RFQ
V680LT100BPX2855
V680LT100BPX2855
deskribapena: VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 71903 pcs
Deskarga:
RFQ
V680LT100BPX10
V680LT100BPX10