V661HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V661HG34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1050V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: V661HG34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
V661HG34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V661HG34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1050V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12244 pcs Datuen fitxa V661HG34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.05kV Varistor tentsioa (min) 945V
Varistor Tentsioa (Max) 1.155kV Series HG34
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Formed Tabs
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 850V Gehienezko AC bolumena 660V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 900J
Deskribapen zehatza 1.05kV 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 2000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V661HA32
V661HA32
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1050V 25KA DISC 32MM
Stockean: 6477 pcs
Deskarga: V661HA32.pdf
RFQ
V6621F
V6621F
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 18MM
Stockean: 179094 pcs
Deskarga: V6621F.pdf
RFQ
V661HF34
V661HF34
deskribapena: VARISTOR 1050V 40KA SQUARE 34MM
Deskarga: V661HF34.pdf
V6621A
V6621A
deskribapena: HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 5MM
Deskarga: V6621A.pdf
V6621E
V6621E
deskribapena: HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 15MM