V660LU80CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LU80CPX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V660LU80CPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V660LU80CPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V660LU80CPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V660LU80CPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55192 pcs Datuen fitxa V660LU80CPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.08kV Varistor tentsioa (min) 972V
Varistor Tentsioa (Max) 1.188kV Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 660V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 510J Deskribapen zehatza 1.08kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V660LU80CP
V660LU80CP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM