V625LU80CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LU80CPX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V625LU80CPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V625LU80CPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V625LU80CPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V625LU80CPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55542 pcs Datuen fitxa V625LU80CPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1kV Varistor tentsioa (min) 900V
Varistor Tentsioa (Max) 1.1kV Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 625V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 490J Deskribapen zehatza 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz