V625LS80BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V625LS80BPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V625LS80BPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V625LS80BPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69663 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1kV Varistor tentsioa (min) 900V
Varistor Tentsioa (Max) 1.1kV Series LS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 825V Gehienezko AC bolumena 625V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 230J
Deskribapen zehatza 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 425pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V625LS80CPX2855
V625LS80CPX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Stockean: 69062 pcs
Deskarga: V625LS80CPX2855.pdf
RFQ
V625LS80BPX10
V625LS80BPX10
deskribapena: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 100523 pcs
Deskarga:
RFQ
V625LS80BP
V625LS80BP