V575LU80BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V575LU80BPX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V575LU80BPX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V575LU80BPX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113896 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 889.5V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 960V Series LU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 730V Gehienezko AC bolumena 575V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 220J
Deskribapen zehatza 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 450pF @ 1MHz