V575LT40CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LT40CPX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V575LT40CPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V575LT40CPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
V575LT40CPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V575LT40CPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182087 pcs Datuen fitxa V575LT40CPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 575V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 230J Deskribapen zehatza 910V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm