V56ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V56ZU05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V56ZU05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V56ZU05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 56V 100A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 852760 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 56V Varistor tentsioa (min) 50.4V
Varistor Tentsioa (Max) 61.6V Series ZU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 45V Gehienezko AC bolumena 35V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.50J
Deskribapen zehatza 56V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 100A
Edukiera @ maiztasuna 500pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V56ZU2
V56ZU2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 56V 250A DISC 7MM
Stockean: 6804 pcs
Deskarga: V56ZU2.pdf
RFQ
V56ZT3P
V56ZT3P
deskribapena: VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
Stockean: 451980 pcs
Deskarga: V56ZT3P.pdf
RFQ
V56ZT8
V56ZT8
deskribapena: VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM