V56MLA1206NA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V56MLA1206NA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V56MLA1206NA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 69V 180A 1206
Fitxak: 1.V56MLA1206NA.pdf2.V56MLA1206NA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
V56MLA1206NAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V56MLA1206NA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 69V 180A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 227420 pcs Datuen fitxa 1.V56MLA1206NA.pdf2.V56MLA1206NA.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 69V Varistor tentsioa (min) 61V
Varistor Tentsioa (Max) 77V Series MLA
Packaging Bulk Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 56V Gehienezko AC bolumena 40V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 1.0J
Deskribapen zehatza 69V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Oraina - Surge 180A
Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1MHz