V550LC80CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V550LC80CPX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V550LC80CPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V550LC80CPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V550LC80CPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V550LC80CPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126925 pcs Datuen fitxa V550LC80CPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 880V Varistor tentsioa (min) 792V
Varistor Tentsioa (Max) 968V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 550V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 450J Deskribapen zehatza 880V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz