V510LS10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V510LS10PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V510LS10PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V510LS10PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 412458 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series LS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 675V Gehienezko AC bolumena 510V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 63J
Deskribapen zehatza 820V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 90pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V510LC80CPX10
V510LC80CPX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Stockean: 143273 pcs
Deskarga: V510LC80CPX10.pdf
RFQ
V510LC80BPX2855
V510LC80BPX2855
deskribapena: VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 132887 pcs
Deskarga:
RFQ
V510LS10P
V510LS10P
deskribapena: VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM