V510LA80C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LA80C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V510LA80C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V510LA80C.pdf
  • Mezua
V510LA80Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V510LA80C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5696 pcs Datuen fitxa V510LA80C.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 510V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 440J Deskribapen zehatza 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz