V5.5MLA1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLA1206NH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V5.5MLA1206NH
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 8.2V 150A 1206
Fitxak: 1.V5.5MLA1206NH.pdf2.V5.5MLA1206NH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
V5.5MLA1206NHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V5.5MLA1206NH fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 8.2V 150A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208359 pcs Datuen fitxa 1.V5.5MLA1206NH.pdf2.V5.5MLA1206NH.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 8.2V Varistor tentsioa (min) 7.1V
Varistor Tentsioa (Max) 9.3V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak F2219TR
V5.5MLA1206N
V55MLA1206NH
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 5.5V
Gehienezko AC bolumena 4V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.40J Deskribapen zehatza 8.2V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Oraina - Surge 150A Edukiera @ maiztasuna 3500pF @ 1MHz