V48MLA1210H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V48MLA1210H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48MLA1210H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 60.5V 250A 1210
Fitxak: 1.V48MLA1210H.pdf2.V48MLA1210H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
V48MLA1210Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48MLA1210H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 60.5V 250A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74852 pcs Datuen fitxa 1.V48MLA1210H.pdf2.V48MLA1210H.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 60.5V Varistor tentsioa (min) 54.5V
Varistor Tentsioa (Max) 66.5V Series MLA
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak F2211CT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 48V
Gehienezko AC bolumena 40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 1.2J Deskribapen zehatza 60.5V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 400pF @ 1MHz