V480PA80A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V480PA80A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 750V 6.5KA BASE MOUNT
Fitxak: V480PA80A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V480PA80Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V480PA80A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 750V 6.5KA BASE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5393 pcs Datuen fitxa V480PA80A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 750V Varistor tentsioa (min) 670V
Varistor Tentsioa (Max) 860V Series PA
Packaging - Pakete / kasua Base Mount
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 640V Gehienezko AC bolumena 480V
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Energia 180J
Deskribapen zehatza 750V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 550pF @ 1MHz