V480LT80CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LT80CPX10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V480LT80CPX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V480LT80CPX10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V480LT80CPX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V480LT80CPX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117589 pcs Datuen fitxa V480LT80CPX10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 750V Varistor tentsioa (min) 675V
Varistor Tentsioa (Max) 825V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 480V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 420J Deskribapen zehatza 750V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V480LT80CP
V480LT80CP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM