V480LA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LA40A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V480LA40A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V480LA40A.pdf
  • Mezua
V480LA40Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V480LA40A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4206 pcs Datuen fitxa V480LA40A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 750V Varistor tentsioa (min) 675V
Varistor Tentsioa (Max) 825V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 640V Gehienezko AC bolumena 480V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 105J
Deskribapen zehatza 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 270pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V480LA10
V480LA10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 5815 pcs
Deskarga: V480LA10.pdf
RFQ
V480LA40APX1347
V480LA40APX1347
deskribapena: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM