V47ZA20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZA20P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V47ZA20P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Fitxak: V47ZA20P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V47ZA20Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V47ZA20P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108382 pcs Datuen fitxa V47ZA20P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42.3V
Varistor Tentsioa (Max) 51.7V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F3083
V47ZA20P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 38V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 23J Deskribapen zehatza 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 2kA Edukiera @ maiztasuna 11000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V47ZA3PX1347
V47ZA3PX1347
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Stockean: 538383 pcs
Deskarga:
RFQ
V47ZA05PX2855
V47ZA05PX2855
deskribapena: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Stockean: 509773 pcs
Deskarga:
RFQ
V47ZA20
V47ZA20
deskribapena: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Deskarga: V47ZA20.pdf
V47ZA20PX2855
V47ZA20PX2855
V47ZA20PX10
V47ZA20PX10
V47ZA20PX1347
V47ZA20PX1347
Deskarga: V47ZA20PX1347.pdf
V47ZA3P
V47ZA3P
Deskarga: V47ZA3P.pdf
V47ZA1P
V47ZA1P
deskribapena: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Deskarga: V47ZA1P.pdf
V47ZA1
V47ZA1
Deskarga: V47ZA1.pdf
V47ZA1PX2855
V47ZA1PX2855
Deskarga: V47ZA1PX2855.pdf
Deskarga: V47ZA1PX1347.pdf
V47ZA3
V47ZA3