V47ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZA05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V47ZA05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Fitxak: V47ZA05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V47ZA05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V47ZA05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 47V 100A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177602 pcs Datuen fitxa V47ZA05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42.3V
Varistor Tentsioa (Max) 51.7V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F3048
V47ZA05P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 38V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.40J Deskribapen zehatza 47V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 100A Edukiera @ maiztasuna 585pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V47ZA1PX2855
V47ZA1PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Stockean: 542425 pcs
Deskarga: V47ZA1PX2855.pdf
RFQ
V47ZA05
V47ZA05
deskribapena: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Stockean: 5822 pcs
Deskarga: V47ZA05.pdf
RFQ
V47RA16X2749
V47RA16X2749
deskribapena: VARISTOR 47V 1KA ENCASED
Deskarga:
V47ZA1
V47ZA1
Deskarga: V47ZA1.pdf
V47ZA1P
V47ZA1P
Deskarga: V47ZA1P.pdf
V47MT2B
V47MT2B
deskribapena: VARISTOR 47V 40A SOD83A AXIAL
Deskarga: V47MT2B.pdf
V47RA8
V47RA8
deskribapena: VARISTOR 47V 250A ENCASED
Deskarga: V47RA8.pdf
V47RA8X2749
V47RA8X2749
Deskarga: V47RA8X2749.pdf
V47ZA05PX2855
V47ZA05PX2855