V470ZS05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V470ZS05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V470ZS05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Fitxak: V470ZS05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V470ZS05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V470ZS05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 456130 pcs Datuen fitxa V470ZS05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 385V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 12J
Deskribapen zehatza 470V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 70pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V470ZU05P
V470ZU05P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Stockean: 458629 pcs
Deskarga:
RFQ
V470ZC05PX2855
V470ZC05PX2855
Stockean: 390587 pcs
Deskarga:
RFQ
V470ZS05PX2855
V470ZS05PX2855