V430ZS05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V430ZS05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V430ZS05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 400A DISC 5MM
Fitxak: V430ZS05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V430ZS05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V430ZS05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 409889 pcs Datuen fitxa V430ZS05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 369V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 11J
Deskribapen zehatza 430V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 75pF @ 1MHz