V421CA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V421CA60
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 70KA DISC 60MM
Fitxak: V421CA60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
V421CA60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V421CA60 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 70KA DISC 60MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2404 pcs Datuen fitxa V421CA60.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series CA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 60mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 1500J
Deskribapen zehatza 680V 70kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 60mm Oraina - Surge 70kA
Edukiera @ maiztasuna 6000pF @ 1MHz