V420LC20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LC20A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V420LC20A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V420LC20A.pdf
  • Mezua
V420LC20Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V420LC20A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3226 pcs Datuen fitxa V420LC20A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series LC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 90J
Deskribapen zehatza 680V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 300pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V420LC20CPX2855
V420LC20CPX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM
Stockean: 205634 pcs
Deskarga: V420LC20CPX2855.pdf
RFQ
V420LC20AP
V420LC20AP
deskribapena: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM