V39ZS20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V39ZS20P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V39ZS20P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V39ZS20Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V39ZS20P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223737 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 39V Varistor tentsioa (min) 35.1V
Varistor Tentsioa (Max) 42.9V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 31V Gehienezko AC bolumena 25V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 20J
Deskribapen zehatza 39V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 2kA
Edukiera @ maiztasuna 12000pF @ 1MHz