V390MA6B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V390MA6B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V390MA6B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 390V 100A SOD83A AXIAL
Fitxak: V390MA6B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
V390MA6Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V390MA6B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 390V 100A SOD83A AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285140 pcs Datuen fitxa V390MA6B.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 390V Varistor tentsioa (min) 351V
Varistor Tentsioa (Max) 429V Series MA
Packaging Bulk Pakete / kasua SOD-83A Axial
Beste izenak F2304
V390MA6B-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 334V
Gehienezko AC bolumena 242V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 1.3J Deskribapen zehatza 390V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
Oraina - Surge 100A Edukiera @ maiztasuna 12pF @ 1MHz