V36ZC80PX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V36ZC80PX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V36ZC80PX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V36ZC80PX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 265093 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 36V Varistor tentsioa (min) 32.4V
Varistor Tentsioa (Max) 39.6V Series ZC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 28V Gehienezko AC bolumena 23V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 160J
Deskribapen zehatza 36V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 2kA
Edukiera @ maiztasuna 12000pF @ 1MHz