V360ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V360ZA05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V360ZA05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 360V 400A DISC 5MM
Fitxak: V360ZA05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
  • Mezua
V360ZA05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V360ZA05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 360V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 314815 pcs Datuen fitxa V360ZA05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 360V Varistor tentsioa (min) 324V
Varistor Tentsioa (Max) 396V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 300V Gehienezko AC bolumena 230V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 9.5J
Deskribapen zehatza 360V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 60pF @ 1MHz