V33ZA70P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33ZA70P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V33ZA70P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
Fitxak: V33ZA70P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V33ZA70Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V33ZA70P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92395 pcs Datuen fitxa V33ZA70P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 33V Varistor tentsioa (min) 29.7V
Varistor Tentsioa (Max) 36.3V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F3081
V33ZA70P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 27V
Gehienezko AC bolumena 21V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 150J Deskribapen zehatza 33V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 2kA Edukiera @ maiztasuna 13000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V33ZA5P
V33ZA5P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Stockean: 160947 pcs
Deskarga: V33ZA5P.pdf
RFQ
V33ZC05P
V33ZC05P
deskribapena: VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
Stockean: 692890 pcs
Deskarga:
RFQ
V33ZA70PX2855
V33ZA70PX2855
deskribapena: VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
Deskarga:
V33ZA5
V33ZA5
Deskarga: V33ZA5.pdf
V33ZA70
V33ZA70
Deskarga: V33ZA70.pdf
V33ZA70PX10
V33ZA70PX10
Deskarga: V33ZA70PX10.pdf
V33ZA70PX1347
V33ZA70PX1347
V33ZC05PX2855
V33ZC05PX2855
V33ZA2PX1347
V33ZA2PX1347
deskribapena: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
V33ZC1
V33ZC1
deskribapena: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
Deskarga: V33ZC1.pdf