V320LU20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LU20CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V320LU20CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V320LU20CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
V320LU20CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V320LU20CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 220217 pcs Datuen fitxa V320LU20CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 462V
Varistor Tentsioa (Max) 558V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 320V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 165J Deskribapen zehatza 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1MHz