V320LT20CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT20CPX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V320LT20CPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V320LT20CPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
V320LT20CPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V320LT20CPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192282 pcs Datuen fitxa V320LT20CPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 462V
Varistor Tentsioa (Max) 558V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 320V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 165J Deskribapen zehatza 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 5000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V320LT40BPX2855
V320LT40BPX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 238024 pcs
Deskarga: V320LT40BPX2855.pdf
RFQ
V320LT20C
V320LT20C
deskribapena: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM