V30MLA1210NA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V30MLA1210NA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 39V 280A 1210
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V30MLA1210NAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V30MLA1210NA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 39V 280A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165507 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 39V Varistor tentsioa (min) 35V
Varistor Tentsioa (Max) 43V Series MLA
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 30V Gehienezko AC bolumena 25V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 1.2J
Deskribapen zehatza 39V 280A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Oraina - Surge 280A
Edukiera @ maiztasuna 900pF @ 1MHz