V30MLA0805LT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V30MLA0805LT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V30MLA0805LT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 41.5V 30A 0805
Fitxak: V30MLA0805LT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V30MLA0805LTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V30MLA0805LT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 41.5V 30A 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 676348 pcs Datuen fitxa V30MLA0805LT.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 41.5V Varistor tentsioa (min) 37V
Varistor Tentsioa (Max) 46V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 30V Gehienezko AC bolumena 25V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.10J
Deskribapen zehatza 41.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Oraina - Surge 30A
Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1MHz