V300SM20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300SM20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300SM20
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 468.5V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V300SM20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
108 pcs
324 pcs
540 pcs
1080 pcs
2592 pcs
  • Mezua
V300SM20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300SM20 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 468.5V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25697 pcs Datuen fitxa V300SM20.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 468.5V Varistor tentsioa (min) 420V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series SM20
Packaging Tray Pakete / kasua Disc 20mm, Tabbed SMD
Beste izenak F3548 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 405V
Gehienezko AC bolumena 300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 165J Deskribapen zehatza 468.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 20mm, Tabbed SMD
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 800pF @ 1MHz