V300LU20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300LU20AP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
V300LU20APren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300LU20AP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 367737 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series LU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 405V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 77J
Deskribapen zehatza 470V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 400pF @ 1MHz