V300LT20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LT20C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300LT20C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V300LT20C.pdf
  • Mezua
V300LT20Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300LT20C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6351 pcs Datuen fitxa V300LT20C.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 155J Deskribapen zehatza 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 5000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300LT4
V300LT4
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 4657 pcs
Deskarga: V300LT4.pdf
RFQ
V300LT40AP
V300LT40AP
deskribapena: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 242808 pcs
Deskarga: V300LT40AP.pdf
RFQ
V300LT20CP
V300LT20CP
deskribapena: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM