V300LA20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA20CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300LA20CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V300LA20CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V300LA20CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300LA20CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90881 pcs Datuen fitxa V300LA20CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F1951
V300LA20CP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 155J
Deskribapen zehatza 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 5000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300LA20CPX10
V300LA20CPX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM