V3.5MLA0603NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA0603NH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V3.5MLA0603NH
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 5.35V 30A 0603
Fitxak: 1.V3.5MLA0603NH.pdf2.V3.5MLA0603NH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
V3.5MLA0603NHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V3.5MLA0603NH fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 5.35V 30A 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215746 pcs Datuen fitxa 1.V3.5MLA0603NH.pdf2.V3.5MLA0603NH.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 5.35V Varistor tentsioa (min) 3.7V
Varistor Tentsioa (Max) 7V Series MLA
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak F3810DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 3.5V
Gehienezko AC bolumena 2.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.10J Deskribapen zehatza 5.35V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Oraina - Surge 30A Edukiera @ maiztasuna 1270pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V3.5MLA0603NHAUTO
V3.5MLA0603NHAUTO
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 5.35V 30A 0603